#1 2009-01-19 20:52:30

WielkiKami

DarkPhoenix

5502001
Skąd: Się biorą dzieci ??
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 33
Punktów :   
Wiek:: 17
Ile grasz w L2:: Wystarczająco Długo^^
Twoj ulubieniec z klanu:: Duzo ich jest
Main class:: Glad;Tytan;Łucznik;Necro;Bish

Quest na Baiuma

1. Rozpoczynasz quest w Aden, w Dark Elven Guild u Hanellin.
2. Pierwsze co masz zrobić to przyniesć Titan Powerstone. Idą do Giants Cave, zejdą na niższe poziomy i poluj na Lesser Giant Mage lub Lesser Giant Elder. Kiedy otrzymasz Titan Powerstone wróć do Hanellin.
3. Hanelin da ci nowe zadanie, będziesz musiał znaleść 3 NPC.
- Wyjdą z miasta północną bramę i drałuj aż spotkasz pierwsza osobę - Claudia Athebaldt – i porozmawiaj z nią - idą na Cmentarz, w miejsce gdzie pojawia się RB Cabrio. Leży tam Holy Ark of Secrecy 2 – pogadaj ze skrzynkę. Po rozmowie pojawi się anioł, którego musisz zabić. Kiedy to zrobisz ponownie porozmawiaj ze skrzyneczka i wróć do Claudii.
- Drugi NPC, którego musisz spotkać znajduje się w Giran. Jest nim niejaki Martien. Znajdziesz go przy północno - wschodnim wyjściu z miasta, przy mozecie. Każe ci on odnalesć kolejna skrzynkę, która znajdziesz pomiędzy Giran a Dion, w okolicach Tanor Canyon Skrzynia jest na jednej z górek. Kiedy porozmawiasz ze skrzynka pojawi się potworek i oczywywiscie musisz go pokonać. Potem jeszcze raz gadka ze skrzynki i w długą do wioski Mrocznych Elfów.
- Trzeci NPC to Magister Harne z Dark Elven Temple na północ od Dark Elven Village. Musisz iść na południowy - zachód od wioski, aż do prawie samego końca gór. Musisz dobrze poszukać ciała anioła (Arc Guardian Corpse). Porozmawiaj z ciałem - pojawi się Zabójca Aniołów (Angel Slayer) musisz go spacyfikować i ponownie pogadaj z ciałem. Dostaniesz od niego klucz. Teraz podejda do skrzynki (jest niedaleko, między skałami) i pogadaj z nia (nie pytajcie jak skrzynki mogl artykułować mowę J). Teraz wracaj do Magistra Harne, a następnie do Giran do Martiena.
4. IdĄ do Aden do Hanellin, da ci listę zakupów. Kup 1 healing potion i 5 antidote, i wracaj do Hanellin.
5. Hanellin zada kilka pytań. Między innymi czy chcesz widzieć się z imperatorem czy wolisz dostać pieni±dze Nieważne co wybierzesz, dostaniesz 49k adeny i white cloth. Raczej polecam kasę J.
6. Teraz musisz polować na Platinum Tribe Shamans i Overlords – sa na 7 i 8 pietrze Tower of Insolence. Musisz zdobyć od nich Bloody Fabric. Jesli wybrałes w poprzednim punkcie opcję zdobycia kasy, wracaj do Hanellin. Dostaniesz od niej jakas czesć do broni a-grade, 2 synthetic cokes i 9 white Fabrics. Jezeli wybrałes opcję z wizyta u Imperatora, to w zasadzie masz zakończonego questa, wróć tylko do Hanellin i koniec – możesz wejsć do schronu Baiuma.
7. Jezli dostałes 9 white fabrics musisz zapolować na Seal Angels i Guardian Angels, zabarwic się ich krwia na czerwono. Każdy z poplamionych krwia kawałków materiału jest przepustka na wejscie do leża Baiuma.

Ja oczywiscie proponuje wybranie opcji z dodatkowymi white Fabrics do zakrawienia im wiecej tym lepiej ;]


http://images32.fotosik.pl/440/256b4af952ba6fdf.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
golf iv brak komunikacji z komputerem www.missbimbo.pun.pl jak szybko zdobyc gp Najszybsze rap utwory www.transport07.pun.pl